Сайт під ключ

Для кого ви бажаєте створити сайт? Для себе? Ні, сайт під ключ Луцьк створюється, перш за все, для тих, хто буде ним користуватися – клієнтів і партнерів, і саме для них він має бути зручним у першу чергу. Ми пропонуємо створення сайтів під ключ Луцьк для виконання різних завдань – створення корпоративних сайтів, інтернет-магазинів, розробка персональних сайтів, інформаційно-аналітичних порталів і сервісів, також модулів сайтів.

Можемо запропонувати шаблони різних сайтів — повністю готові, зверстані, підключені до системи управління CMS, наповнені різними налаштуваннями, розміщені в інтернеті. Необхідно лише визначитися, який саме макет вам більше подобається. Одразу зазначимо, що ваш ресурс не загубиться у мережі.

У послугу сайт під ключ в м.Луцьк включено: розробка структури інтернет-ресурсу з урахуванням перспективи подальшого просування сайтів Луцьк, реєстрація домену — це подарунок, розробка веб-дизайну, інтеграція системи управління CMS і додаткових модулів, підготовка і наповнення контентом, SEO-оптимізація.

У створенні інтернет-проекту ключовим моментом є веб-дизайн, адже саме завдяки дизайну у відвідувача складається перше враження. Як відомо, аби справити перше враження, другої можливості у вас не буде. Тому дизайн веб-сайту має бути не просто привабливим, він має бути впізнаваним. Як на портреті, ми здогадуємося про певну людину, дивлячись на інтернет-сайт, відвідувач повинен одразу впізнати компанію. Особливо це важливо бізнесу з власним фірмовим стилем.

Важлива складова успішного ресурсу – зручна навігація, максимально проста і логічна, адже користувачі бажають отримувати інформацію швидко, а не переходити за посиланнями. Оптимізація графіки – невід’ємна частина створення грамотного веб-дизайну. Створення сайтів Луцьк та графіка має бути високої якості з гарним балансом кольорів, при цьому мати мінімальний розмір файлу і швидко завантажуватися. Статистика свідчить, якщо сторінка завантажується довше ніж 7-10 секунд, більшість користувачів уходить.

Верстка (створення HTML коду) і програмування завершують етап створення сайту. Обов’язково враховуємо кросбраузерність – коректне відображення ресурсу різними браузерами. Крім того, усі сторінки повинні правильно індексуватися пошуковими роботами.

Інколи при замовленні інтернет-ресурсів допускається помилка — спочатку замовляється сайт, а після того, як він «провісить» без руху, власники починають замислюватися, чому так сталося. Ми ставимо питання розкрутки в першу чергу, створюємо сайти, одразу оптимізовані під пошукове просування і роз’яснюємо клієнту, на який трафік він може розраховувати.

Усі ці аспекти ми добре знаємо і враховуємо у роботі. Як це виглядає насправді, ви можете подивитися, переглянувши зразки наших проектів сайтів під ключ в Луцьку.