Реклама сайтів Луцьк в Facebook, Instagram ВКонтакте

Можливо, ви ще недостатньо використовували SMM-просування у соціальних мережах? Тож радимо скористатися цим популярним методом розкрутки сайту. Адже аудиторія популярних соцмереж і реклама сайтів луцьк в Facebook, Instagram ВКонтакте зростає з кожним днем, і користувачі не завжди можуть дізнатися про ваш бренд, товар, послуги тільки від пошукових систем.

Спочатку ми визначаємося з вашим клієнтом і обираємо найбільш відповідну соціальну мережу. Розробляємо стратегію просування на 1 місяць і створюємо контент-план та фото, тексти, картинки. Для просування сайтів в Facebook, Instagram ВКонтакте зареєструємо бізнес-акаунт, наповнимо його необхідним контентом. Головні переваги цієї соцмережі – низька заспамленість, високе ранжування і досить слабка конкуренція.

реклама в facebook в луцьк
реклама в facebook в луцьк

Створюємо і налаштовуємо таргетовану рекламу для користувачів Facebook із врахуванням їх віку, статі, місця проживання і деяких інших особистісних якостей, які можуть підходити для вашого бізнесу. Ви отримаєте неординарний текст і ефектні рекламні зображення. Протягом одного тижня запустимо рекламу і впродовж місяця будемо здійснювати її постійний моніторинг.

При замовленні таргетованої реклами у двох соцмережах або трьох ми надаємо знижку на 25%. Наша реклама апетитна, емоційна, переконлива, всебічно охоплює переваги товару, зачіпає потаємні бажання користувачів, делікатно і ненав’язливо роз’яснює потенційним клієнтам, що виключно з вашим товаром вони зможуть впевнено йти у майбутнє. А у вас ніколи не буде порожньо у кишені.

Якісно розкрутимо ваш Instagram-акаунт в м. Луцьк, враховуючи конкурентів, гео-таргетинг і тематичні хеш-теги. Вміємо масово ставити «лайки», підписуватися і коментувати, «приземляти» на якісний контент. Нещодавно в  Instagram з’явився новий формат спілкування — Instagram Stories. Сторітеллінг давно використовувався як один із засобів збільшення продажів, але для невеличких і середніх компаній він був недосяжним.

Завдяки новій концепції повідомлень сьогодні цей інструмент в Instagram доступний будь-яким брендам. Це може бути швидка реклама новинок вашого товару, історія про те, що стоїть за його створенням, або цікаве інтерв’ю, заклик до участі в акції, щоденні поради і квести. Ваша розповідь автоматично потрапить до шапки стрічки, тому оновлення не загубиться у постах і буде доступним всім підписникам.

Завдяки тому, що у історії немає функції попереднього перегляду, і ніколи не відомо, що сьогодні розкаже бренд, користувачам доводиться клікати, аби дізнатися, що там далі. Це викликає зацікавленість і залучає до певної гри, адже через 24 години розповідь зникне.

Результатом просування ВКонтакте в м. Луцьк буде правильно оформлена група і збільшення її підписників, високий рівень залучення аудиторії і, відповідно, збільшення конверсії. Якщо у цій соцмережі ще немає вашої сторінки, ми створимо її під ключ, якщо є – спроектуємо продаючий дизайн, оформимо за усіма правилами. Отже, якщо Вас цікавить: Реклама сайтів Facebook, Реклама сайтів Instagram, Реклама сайтів ВКонтакте або звичайне створення сайтів Луцьк, телефонуйте: 067-118-06-25