Етапи створення сайту — дизайн, верстка

Етапи створення сайту

етапи-створеня-сайтуКожна компанія рано чи пізно стикається з питанням розробки свого веб-сайту. На цьому етапі важливо правильно вибрати вектор руху. По-перше, необхідно визначитися з цілями і завданнями, покладеними на сайт, по-друге, необхідно правильно вибрати виконавця. Пропозицій по створенню сайтів зараз можна знайти безліч. Розкид вартості на один і той же вид робіт теж вражаючий. У чому ж різниця? А різниця складається з дрібниць. І неважливі на перший погляд моменти, в результаті, визначають долю майбутнього сайту і долю рішення маркетингових задач, на нього покладених.

Ми намагаємося робити сайти так, щоб їх не соромно було розмістити в своєму портфоліо, і не соромно було з часом дивитися замовнику в очі. Можливо, завдяки цьому принципу, часто наші клієнти переходять в розряд постійних, а проекти отримують довге життя і розвиток.

Правильно вибравши виконавця для створення сайту, Ви частково вирішите і перше питання — визначення завдань. Наші фахівці, виходячи зі свого професійного досвіду, запропонують Вам рішення і технології, оптимально підходять саме Вашої компанії.

НАШІ ПРИНЦИПИ, ЯКІ ДОЗВОЛЯЮТЬ НАМ ВІДРІЗНЯТИСЯ ВІД ІНШИХ:

При розробці сайту потрібно приділити увагу проектування. Чим точніше клієнт ставить завдання, чим краще він знає, чого він хоче, тим краще виходить кінцевий продукт. Ініціювати клієнта до творчої формулювання цілей — наша задача.
Дизайн повинен бути унікальним. Тільки розробка сайтів Луцьк з оригінальним дизайном для кожного проекту дозволяє максимально розкрити потенціал сайту в цілому. Ми не використовуємо шаблонів сторонніх розробників, самі створюємо всі іконки і елементи оформлення. Дизайн сайту — це його обличчя, а воно повинно бути впізнаваним в натовпі.
Легке управління. Ми боремося за те, щоб в адміністративному розділі сайту не було нічого зайвого, що не відноситься до конкретного завдання. Наша система управління сайтом налаштовується таким чином, щоб не лякати користувача великою кількістю функціоналу, який йому не потрібен.

Для ефективного просування ваших товарів або послуг ми пропонуємо створення сайту з нуля. Власний інтернет ресурс дасть вам можливість надати повну інформацію клієнтам, рекламувати свою продукцію і здійснювати торгівлю через інтернет. Наша компанія пропонує проектування і розробку сайтів різного призначення — від невеликих сторінок до інтернет магазинів.

Якісна робота над створенням сайту є складним, трудомістким процесом, над яким працює команда професіоналів нашої фірми. Ми намагаємося знизити ваші витрати, тому пропонуємо повний пакет послуг при створенні сайту, початківець з визначення цілей і закінчує його подальшою підтримкою та розвитком. Для вас ми наповнимо сайт корисною інформацією і оптимізуємо під вимоги пошукових систем. При проектуванні ми націлені на продуктивний результат, тому створюємо ефективні сервіси, які будуть просувати ваш бізнес і збільшувати продажі.

Дизайн по СТВОРЕННЯ САЙТІВ

Клієнт заповнює бриф, який надає йому наш менеджер. Якщо клієнтові зручно, він може відповісти на питання по телефону.
На основі отриманої інформації наш менеджер готує комерційну пропозицію, в якому містяться терміни і ціни.
Після узгодження вартості, строків та інших ключових моментів укладається договір, і виставляється рахунок на авансовий платіж.
Далі починається найцікавіший і непередбачуваний етап — створення дизайну сайту. Як правило, він проходить в тісному контакті із замовником. Ми придумуємо концепції, створюємо ескізи, обговорюємо з замовником, вносимо корективи, знову обговорюємо. В результаті отримуємо комплект ескізів, які є затвердженими дизайном майбутнього сайту. Програмування та верстка.
Наповнення контентом, тестування і запуск. Остаточний розрахунок. Приміщення сайту в наше портфоліо. Відкорковування пляшки шампанського.