Інтернет-сайт у Рівному: аудит проекту

Аудит інтернет сайту — повноцінний аналіз веб-сайту для його початку його просування і поліпшення. Сюди входить аналіз сайту для підняття позицій, але й зміна юзабіліті в кращу сторону.

 Що таке юзабіліті — ступінь, з якою продукт може бути використаний певними користувачами при певному контексті використання для досягнення певних цілей з належною ефективністю, продуктивністю і задоволеністю. Іншим словами, розробка сайтів Рівне має бути з аудитом інтернет-проекту конкурентів та аналізу даних якості веб-сайту. Простіше кажучи юзабіліті це визначення ступеня роботи користувача з інструментами сайту і інтерфейсом.

 Що входить в аудит сайту

Аналіз структури сайту

Визначається, наскільки правильна структура у сайту як для користувача, так і для пошукової системи. У зручній структурі легко переміщатися по розділах і до будь-сторінці сайту можна потрапити в пару кліків.

Аналіз контенту

Контент це вміст. Найважливіше, що є на будь-якому сайті — контент, тому обов’язково кожну статтю перевіряють на унікальність, корисність для користувача і т.п. Рекомендуємо на сайтах розміщувати тільки оригінальні статті та ексклюзивні фото.

Аналіз юзабіліті

Аналіз зручності з точки зору звичайного користувача. Також сюди відноситься і дизайн сайту. Він повинен бути сучасним і приємним.

Перевірка семантичного ядра

Проглядаються всі ключові слова, які є в статтях, на їх нудоту і популярність у користувачів.

Аналіз метатегів

Перевірка наявності метатегов title, description і keywords. Якщо вони є, аналізується їх відповідність вмісту сторінки.

Аналіз html-коду

Аналіз верстки сайту означає повну перевірку html коду. Сюди можна віднести: наявність помилок у html, наявність тега h1 і т.д. Все це дуже важливо для внутрішньої оптимізації сайту.

Аналіз роботи сервера

Сюди входить не тільки аналіз вмісту robots.txt, але і перевірка правильності редиректів і правильних відповідей сервера.