Розробка web-сайтів Луцьк — 100% правди

Опубликовано

В даний час від сайту в Луцьку залежить 99% будь-якого бізнесу. На сайт можна викласти каталог товарів або послуг з фотографіями, цінами і описами. На сайті необхідно розмістити адресу і телефон. На сайті пишуть назву компанії чи організації. Сайт це свого роду книга. Щоб Вашу книгу прочитали треба зробити її цікавою і розмістити там гарні фото і картинки щоб можна було бачити предмети продажу наочно а не тільки у вигляді текстового опису. На сайті тексти обов’язково повинні бути унікальними і авторськими а не взятими зі інших джерел або скопійованими. Саме тому, розробка сайтів луцьк стає початком бізнесу для будь якого підприємства. Після створення сайту, відбувається його просування. Давайте поговоримо, які сайти бувають та ціни на них.

 Які сайти ми пропонуємо.

 Це сайт візітка- від 1 до 7 сторінок, сторінки — головна, про нас, ціни, послуги, контакти.

Сайт компанії або бізнес сайт- це більш серйозний рівень сайтів. На бізнес сайті зустрічається безліч рубрик та кількість рубрик буде вже завісити від Вашого технічного завдання. Можемо вказати приблизні рубрики бізнес сайта- про нас, послуги, товари, прайс лист, каталог, фотогалерея, різні описи, можуть бути платіжні реквізити, сертифікати, нагороди, партери і контакти.

 Сайт каталог — це бізнес сайт з фотографіями, описами і цінами на товари. Це може бути лінія продукції або каталог від виробника.

 Інтернет магазинчик- це такий же каталог але з додаванням кошика покупця і платіжних систем.

 Landing page — веб-сторінка захоплення — новомодна тенденція в інтернет бізнесі. Робиться невеликий сайт де розміщуються зазивають посили для клієнта і форма відправки даних для відвідувача сайту. Клієнт заходить на сайт бачить привабливий посил і відправляє свої дані власнику сайту для обробки інформації. Тут же власник сайту передзвонює потенційному клієнтові і починається бізнес-процес. Зазвичай такі сайти просувають через контекстну рекламу. І вони мають вузьку спеціалізацію.